Pasūtījumu piegāde


Piegāde ar Omniva pakomātiem.

Piegāde ar Omniva pakomātu tīklu palīdzību ir iespējama tikai gadījumā, ja jūs to norādījāt pasūtījuma noformēšanas brīdī. Lūdzam izvēlēties sev tuvāko pakomātu, apstiprinot pasūtījumu. Mēs paziņosim jūs par sūtīšanas izmaksām pēc pasūtījuma saņemšanas un apstrādes. Sūtīšnas  izmaksas atbilst Omniva izcenojumiem. 

Jūs saņemsiet īsziņu uz pasūtījuma laikā norādīto telefona numuru, par pasūtījuma piegādi uz Omniva.  Tājā  būs norādīts pasūtījuma numurs, pakomāta adrese un pakomāta atvēršanas kods.  Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies mūsu noliktavā.

Piegāde ar Omniva  DPD PickUp pakomātiem.

Piegāde ar DPD PickUp pakomātu tīklu palīdzību ir iespējama tikai gadījumā, ja jūs to norādījāt pasūtījuma noformēšanas brīdī. Lūdzam izvēlēties sev tuvāko pakomātu, apstiprinot pasūtījumu. Mēs paziņosim jūs par sūtīšanas izmaksām pēc pasūtījuma saņemšanas un apstrādes. Parasti sūtīšnas  izmaksas atbilst ar DPD PickUp pakomātu tīklu ir 2,8 EUR par jebkura lieluma paku Latvijā un 7 EUR Igaunijā un Lietuvā.

Jūs saņemsiet īsziņu uz pasūtījuma laikā norādīto telefona numuru, par pasūtījuma piegādi uz DPD PickUp punktu.  Tājā  būs norādīts pasūtījuma numurs, DPD PickUp punkta adrese un pakomāta atvēršanas kods.  Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsiet sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies mūsu noliktavā.

Citi piegādes veidi

Citi piegādes veidi ir iespējami pēc vienošanās. Trauku faktiskā atrašanās vieta ir Jūrmala.